Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴
Укр
0

Розвиваючі іграшки для дітей до року

Розвиваючі іграшки для дітей до року в інтернет-магазині «Дитячий світ»
Всі батьки мріють про те, щоб їх дочки і синочки виросли розумними і ерудованими, тому величезну увагу приділяють навчальним занять з самого раннього віку. Благо, сучасними фахівцями для цих цілей розроблено перелік всіляких посібників і методик, а виробниками - відповідних аксесуарів.

Мамам і татам залишається тільки вибрати відповідні з них, орієнтуючись на здатності карапузів в даний період життя. Найпопулярніші розвиваючі іграшки від 6 місяців на сьогоднішній день - це пірамідки, кубики, каталки і толкалкі, неваляшки, дзиґи. Вони гарні для тренування логіки, уяви і фантазії, концентрації, пам'яті та уважності, координації рухів. З ними крихти можуть ознайомитися з квітами і формами, різними поняттями, запам'ятати назви предметів і так далі. Неймовірно подобаються їм моделі зі світловими і звуковими ефектами. Вони стимулюють, крім іншого, слухове і зорове сприйняття. Коли кумедна тваринка, наприклад, співає пісеньки, каже будь-які фрази або розповідає віршики, це призводить діточок в непідробний захват, і вони краще засвоюють інформацію.

Грамотно виконані комплектації також сприяють отриманню дітьми відомостей про буквах і цифрах. Інтерес до них пропаде нескоро. Підрослим хлопчикам і дівчаткам можна пропонувати вже більш функціональні вироби - ігрові килимки та центри, спеціальні панелі з безліччю різних завдань, і так далі. Важливо розглядати продукцію зарекомендували себе виробників, які забезпечують високу якість випущених позицій, продумані характеристики і безпеку. Так, матеріали та барвники повинні бути нетоксичними, збірка міцної і надійної, наявність занадто маленьких, погано закріплених деталей виключено.

Комфортні покупки за вигідними цінами в Україні
У нас необхідні для розвитку дрібної моторики до року найменування представлені в широкому і регулярно оновлюється асортимент від провідних торгових марок українського і зарубіжного сегменту. Їх можна придбати за розумною вартістю з доставкою поштовими службами до будь-якого міста країни. У Києві та Запоріжжі діють пункти самовивозу, з яких Ви зможете забрати замовлення в зручний час. В межах столиці також доступні кур'єрські послуги.

Наверх