Вигравай призи до Дня Святого Миколая
Укр
0

Розвиваючі ігрові центри та килимки для дітей

Розвиваючі ігрові центри та килимки в інтернет-магазині «Дитячий світ»
З самого раннього віку немовляти турботливі батьки замислюються про його навчанні та всебічному розвитку. Для цих цілей фахівцями видана маса методик і посібників, а виробниками створено величезний перелік різноманітних товарів. Розуміючи цінність ненав'язливою подачі інформації для кращого її засвоєння, вони виконують їх в барвистому дизайні.

Так, карапузам неодмінно сподобається ігровий килимок, який можна використовувати вже з першого місяця. Вони зможуть лежати на спинці на м'якій і затишній поверхні, уважно розглядаючи підвішені до дуг яскраві різнокольорові брязкальця. Після того, як дітки почнуть самі тримати голівку, перевернувшись на животик, вони ознайомляться з різними текстурами, помацати шарудять і дзвінкі деталі, подивляться в люстерко, розглянуть прикрашають низ вироби зображення і так далі. Трохи пізніше вони будуть намагатися дотягнутися до підвісок, тренуючи координацію і м'язи спини.

Підрослому дитинці можна придбати спеціальний столик для розвитку. Це пластикова конструкція, оснащена панеллю з безліччю різних кнопочок, клавіш і не тільки. Деякі моделі також обладнуються сортерами або пірамідками. Одним словом, тут малюкам відкривається дивовижний простір для вивчення і розваг. Дуже добре, якщо весь процес супроводжується світловими і звуковими ефектами.

Ще одне прекрасне придбання - розвиваючий центр. Він виконаний за тим же принципом, що і стіл, проте, може відрізнятися формою. Найчастіше вони виготовляються і використовуються за прямим призначенням також як каталки і ходунки. Крім того, що з ними хлопчики і дівчатка впевненіше стоять на ніжках і роблять боязкі самостійні кроки, ще можна весело грати і дізнаватися нові відомості про навколишню дійсність. Тут також є панельки з кнопками, важелями і іншими елементами, присутній ручка або вона оформляється за подобою керма машинки.

Всі ці атрибути покликані стимулювати дрібну моторику рук, логічні і творчі здібності, увагу, пам'ять і мову найменших, прищеплювати їм корисні знання. Важливо орієнтуватися виключно на продукцію мають бездоганну репутацію фабрик, які гарантують високу якість, безпеку для здоров'я, надійність і продумані характеристики. Тоді вони принесуть своїм власникам задоволення і користь.

Купуйте комфортно, отримуйте поштою в будь-якому місті України
Ці та багато інших подібних позиції купити у нас можна в широкому асортименті, регулярно поповнюється актуальними новинками провідних торгових марок вітчизняного і зарубіжного сегменту. Доставка замовлень здійснюється поштовими службами по регіонах країни, в межах столиці діють кур'єрські послуги. У Києві та Запоріжжі відкрито пункти самовивозу, з яких Ви зможете забрати покупки безкоштовно в зручний час. Обов'язково загляньте у вкладку «Іграшки для новонароджених», щоб вивчити інші наші пропозиції!

Наверх