Вигравай призи до Дня Святого Миколая
Укр
0

Брязкальця і прорізувачі для дитячих зубів

Брязкальця, прорізувачі в інтернет-магазині «Дитячий світ»
Немовлята потребують постійної уваги батьків, можуть вередувати просто тому що їм нудно. Щоб відволікати крихіток, поки потрібно відлучитися по домашнім справам сучасними виробниками придуманий величезний перелік всілякої продукції.

Один з найпопулярніших і незамінних аксесуарів для самих маленьких - брязкальце. Саме з ними вони отримують поняття про звуки, формах, кольорах, з ними тренують тактильні відчуття. Барвисті, зручно лежать в ручках, дзвінкі і шарудять «штучки» допомагають відволіктися і підняти настрій. Дизайн подібних атрибутів сьогодні дуже різноманітний, так само як і їх функціональність. Це тканинні, пластикові або комбіновані моделі у вигляді м'ячиків, забавних тварин, птахів або комах, машинок і так далі. Є ручні варіанти і підвісні, що закріплюються до ліжечка, автокрісла або коляски. Розроблено також прості модельки, зі звуковим або світловим супроводом, музичними мелодіями. Одним словом, задоволені будуть навіть найсміливіші очікування дорослих.

Полегшити малюкам біль від появи перших зубів, заспокоїти його і розважити може прорізувач. Вони також виконуються у вигляді різних звіряток, фруктів, геометричних форм, браслетів і так далі. Перед застосуванням багато з них необхідно охолодити в холодильнику, інші не вимагають спеціальних дій. Одні йдуть як самостійний атрибут, інші - є частиною іграшки, наприклад. Важливо ретельно промивати гризун перед використанням, щоб позбутися від присутніх на ньому мікробів і забруднень. Крім основного призначення, з такими виробами можна весело грати.

При виборі головне розглядати товари тільки зарекомендували себе фабрик, які гарантують високу якість, надійність і безпеку випускаються найменувань, а також до дрібниць продумувати їх характеристики. Нетоксичні матеріали і барвники, а також добротна збірка дозволять не хвилюватися про самопочуття і здоров'я дітей.

Купуйте за розумними цінами з доставкою по Україні
У нас прорізувач для зубів купити можна в широкому асортименті від відомих торгових марок вітчизняного і зарубіжного сегменту. Ви зможете отримати замовлення в поштовому відділенні Вашого міста, або особисто забрати з розташованих у Києві та Запоріжжі пунктів самовивозу. В межах столиці діють кур'єрські послуги. Радимо перейти у вкладку «Іграшки для новонароджених» і ознайомитися з іншими нашими пропозиціями!

Наверх