Вигравай призи до Дня Святого Миколая
Укр
0

М'які книжки-іграшки для малюків

Книжки-іграшки в інтернет-магазині «Дитячий світ»
Коли мова йде про немовлят, м'яка книжка для розвитку дрібної моторики, логічних і творчих здібностей, а також навчання нової інформації в ігровому форматі - один з кращих інструментів. Багато батьків починають знайомити дитину з квітами, формами, назвами предметів за допомогою такої продукції, а її вибір на сучасному ринку різноманітний.

Безумовно, варто орієнтуватися на пропозиції, які мають виключно бездоганну репутацію виробників, які гарантують продумані характеристики, високу якість і безпеку для здоров'я випускаються найменувань. Важливо дотримуватися маркування, що супроводжує кожен виріб щодо віку, для якого призначене.

Хороша розвиваюча книжка-іграшка містить у собі не тільки нанесення на папір або іншу поверхню зображення, але і доповнюється різними текстурними елементами. Наприклад: віконцями, липучками, дзеркальцями, шарудіння, іншими сенсорними ділянками. Дітки будуть займатися з таким захоплюючим аксесуаром дуже довго. Не менш цікаві варіанти з кількома сторінками, в яких присутні кишеньки, барвисті об'ємні картинки, застібки-блискавки, шнурки, і так далі. Деякі «видання» з казками, наприклад, комплектуються фігурками персонажів - з ними батьки можуть показати крихтах невелике театральне дійство.

Чудове рішення - музичні книжки для дітей, які стимулюють слух і привчають їх до почуття ритму. Інтерактивні моделі програють приємні мелодії, співають веселі пісеньки. З ними вивчають видаються домашніми або дикими тваринами звуки і не тільки. Грамотно підібране ілюстративний супровід розширить кругозір дитини, прищеплять естетичний смак, по клавішах можна весело стукати, придумуючи власні «хіти».

Вигідні покупки з доставкою в регіони України
У нас м'які книжки для малюків купити можна в широкому асортименті від зарекомендували себе українських і зарубіжних торгових марок за доступними цінами. Ви зможете забрати придбані позиції з пунктів самовивозу, обладнаних в Києві та Запоріжжі, або отримати поштою в будь-якому місті країни. Зверніть увагу - в межах столиці діють також кур'єрські послуги!

Наверх