Безкоштовна доставка при замовленні від 1000 ₴
Укр
0

Іграшки-каталки з ручкою для дітей

Каталки в інтернет-магазині «Дитячий світ»
Приблизно в 9-10 місяців малюки починають робити перші, ще дуже боязкі, але вже самостійні кроки, їм хочеться активно пізнавати навколишню дійсність. Звичайно ж, тут не обійтися без батьківської підтримки, а ще на допомогу можуть прийти різноманітні аксесуари.

Одне з таких пристроїв - толкалки для дітей. Маленьким хлопчикам і дівчаткам вони допоможуть утримувати рівновагу і пересуватися в просторі. Найчастіше такі варіації комплектуються невеликими кошиками, в які можна скласти машинки та інше. Деякі обладнуються ігровими панелями з безліччю різнокольорових функціональних кнопочок, віконець і та далі. Вони особливо гарні для розвитку дрібної моторики, творчих і логічних здібностей, причинно-наслідкових зв'язків, уяви.

Досить практична каталка на паличці. Її можна пропонувати однорічній дитині. У цей період він вже впевненіше стоїть на ніжках, і йому цікавіше отримати задоволення від процесу ходьби. Виконуються такі вироби з пластику або дерева. Безумовно, другий варіант більш надійний і екологічний, але швидко брудниться, особливо при використанні поза приміщенням. Пластмасові ж легко миються, оптимальні для тривалих прогулянок при будь-якій погоді, компактні і складаються, поміщаючись в мамину сумку. Часто це не просто якесь веселе тварина або комаха. Моделі доповнюються різними елементами - рухливими частинами, сортерами, а також світловими і звуковими ефектами. Грати з ними дуже цікаво, паралельно вивчаючи назви кольорів, предметів і геометричних форм.

Про що потрібно пам'ятати батькам? Важливо розглядати пропозиції виключно мають перевірену репутацію на ринку торгових марок. Вони будуть відрізнятися високою якістю, довговічністю, продуманими характеристиками і безпекою для здоров'я. При їх виробництві використовуються нетоксичні матеріали і барвники.

Комфортні покупки за розумними цінами в Україні
У нас іграшка-каталка і інша подібна продукція представлені в широкому асортименті від провідних виробників вітчизняного та зарубіжного сегменту за доступною вартості. Ви зможете забрати замовлення з пунктів самовивозу в Києві чи Запоріжжі, або отримати поштовими службами в своєму місті. В межах столиці також діють кур'єрські послуги.

Наверх